Информация по приему абитуриентов на 2020-2021 учебный год
2020-2021 оқу жылына абитуриенттер қабылдау бойынша АҚПАРАТ
«Самар аграрлық – техникалық колледжі» КММ
30.07.2020 ж. – 53 өтініш қабылданды, оның ішінде
№ р/н | Абитуриенттің аты, жөні | Мамандық, біліктілік | Орта бал |
1 | Прокопьева Кристина | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
4 |
2 | Калиева Ангелина | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
3 |
3 | Кельгерун Салтанат | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
3 |
4 | Александров Василий | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
4 |
5 | Бровко Виктория | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
4 |
6 | Әділұлы Ермек | 1201000 «Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»
1201092 «Көлік жөндеуші шебері» |
3 |
7 | Деев Александр | 1510000 «Ауыл шаруашылығын механикаландыру»
1510043 «Техник-механик» |
4 |
8 | Кузьмин Артем | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
3 |
9 | Нечунаева Полина | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
3 |
10 | Грунин Даниил | 1201000 «Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»
1201092 «Көлік жөндеуші шебері» |
3,3 |
11 | Давыдов Андрей | 1201000 «Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»
1201092 «Көлік жөндеуші шебері» |
3,3 |
12 | Нурпеисов Алтай | 1201000 «Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»
1201092 «Көлік жөндеуші шебері» |
4 |
13 | Сеилханов Айқын | 1201000 «Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»
1201092 «Көлік жөндеуші шебері» |
4 |
14 | Ерғалиев Али | 1201000 «Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»
1201092 «Көлік жөндеуші шебері» |
3 |
15 | Төкенова Айнур | 1504012 «Есепші» | 4,2 |
16 | Менцель Артур | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
3,3 |
17 | Мельников Максим | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
3,6 |
18 | Мамырбаев Еркебұлан | 1201000 «Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»
1201092 «Көлік жөндеуші шебері» |
3 |
19 | Девин Кирилл | 1201000 «Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»
1201092 «Көлік жөндеуші шебері» |
3 |
20 | Кусаинов Руслан | 1510000 «Ауыл шаруашылығын механикаландыру»
1510043 «Техник-механик» |
3 |
21 | Файзулина Дина | 1504012 «Есепші» | 4 |
22 | Диденко Лилия | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
3,2 |
23 | Медетұлы Ерасыл | 1201000 «Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»
1201092 «Көлік жөндеуші шебері» |
3 |
24 | Камалиев Азамат | 1510000 «Ауыл шаруашылығын механикаландыру»
1510043 «Техник-механик» |
3 |
25 | Филатов Александр | 1510000 «Ауыл шаруашылығын механикаландыру»
1510043 «Техник-механик» |
3,7 |
26 | Оразуметов Рустам | 1504012 «Есепші» | 3 |
27 | Оразаметов Мират | 1504012 «Есепші» | 3,2 |
28 | Мельников Игорь Викторович | 1201000 «Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»
1201092 «Көлік жөндеуші шебері» |
3 |
29 | Качурин Александр Генадьевич | 1201000 «Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»
1201092 «Көлік жөндеуші шебері» |
3 |
30 | Тютенева Надиля Тимурқызы | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
5 |
31 | Фромиллер Елена Сергеевна | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
4 |
32 | Мадиярова Антонида Васильевна | 1504012 «Есепші» | 4 |
33 | Кабдуалиева Назым Сайлауовна | 1504012 «Есепші» | 3,7 |
34 | Салимжанова Гульнара Кабдыляшимовна | 1504012 «Есепші» | 4 |
35 | Дробов Степан Анатольевич | 1510000 «Ауыл шаруашылығын механикаландыру»
1510043 «Техник-механик» |
3 |
36 | Ярчук Виктор Владимирович | 1510000 «Ауыл шаруашылығын механикаландыру»
1510043 «Техник-механик» |
4,2 |
37 | Ярчук Сергей Васильевич | 1510000 «Ауыл шаруашылығын механикаландыру»
1510043 «Техник-механик» |
3,5 |
38 | Ярчук Владимир Васильевич | 1510000 «Ауыл шаруашылығын механикаландыру»
1510043 «Техник-механик» |
3 |
39 | Семенов Игорь Владимирович | 1201000 «Автомобиль көлігіне қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»
1201092 «Көлік жөндеуші шебері» |
3,7 |
40 | Филатова Виктория Романовна | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
4 |
41 | Шевченко Кристина Петровна | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
3,3 |
42 | Никитин Александр Михайлович | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
3 |
43 | Скакова Акмарал Бауыржанқызы | 0508000 «Тамақтандыруды ұйымдастыру»
0508012 «Аспаз» |
3 |
44 | Безродный Степан Алексеевич | 1510000 «Ауыл шаруашылығын механикаландыру»
1510043 «Техник-механик» |
3 |
45 | Фибих Филип Андреевич | 1510000 «Ауыл шаруашылығын механикаландыру»
1510043 «Техник-механик» |
4,5 |
46 | Менцель Максим Сергеевич | 1510000 «Ауыл шаруашылығын механикаландыру»
1510043 «Техник-механик» |
3,5 |
47 | Альмауй Темірлан Кажимуканұлы | 1510000 «Ауыл шаруашылығын механикаландыру»
1510043 «Техник-механик» |
3,2 |
48 | Оразуметова Алеся Павловна | 1504012 «Есепші» | 3,2 |
49 | Жуков Артем Николаевич | 1504012 «Есепші» | 3 |
50 | Хасенова Дарья Юрьевна | 1504012 «Есепші» | 4 |
51 | Айдарханов Әнуар Сейітқабділұлы | 1504012 «Есепші» | 3,7 |
52 | Ермакова Елена Геннадьевна | 1504012 «Есепші» | 3,2 |
52 | Муслимова Галина Замалиевна | 1504012 «Есепші» | 3,7 |
Информация
по приему абитуриентов на 2020 – 2021 учебный год
КГУ «Самарский аграрно – технический колледж»
На 30.07. 2020 года подано заявлений – 53, из них
№ п\п | Фамилия, имя абитуриента | База обучения, срок обучения | Средний балл |
0508000 «Организация питания»
0508012 «Повар» |
|||
1 | Прокопьева Кристина | 9 кл, 2г 10 мес | 4 |
2 | Калиева Ангелина | 9 кл, 2г 10 мес | 3 |
3 | Кельгерун Салтанат | 9 кл, 2г 10 мес | 3 |
4 | Александров Василий | 9 кл, 2г 10 мес | 4 |
5 | Бровко Виктория | 9 кл, 2г 10 мес | 4 |
6 | Кузьмин Артем | 9 кл, 2г 10 мес | 3 |
7 | Нечунаева Полина | 9 кл, 2г 10 мес | 3 |
8 | Менцель Артур | 9 кл, 2г 10 мес | 3,3 |
9 | Мельников Максим | 9 кл, 2г 10 мес | 3,6 |
10 | Диденко Лилия | 9 кл, 2г 10 мес | 3,2 |
11 | Тютенева Надиля | 9 кл, 2г 10 мес | 5 |
12 | Фромиллер Елена | 9 кл, 2г 10 мес | 4 |
13 | Шевченко Кристина | 9 кл, 2г 10 мес | 3,3 |
14 | Скакова Акмарал | 9 кл, 2г 10 мес | 3 |
15 | Никитин Александр | 9 кл, 2г 10 мес | 3 |
16 | Фмлатова Виктория | 9 кл, 2г 10 мес | 4 |
1201000 «Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта»
1201092 «Мастер по ремонту транспорта» |
|||
1 | Әділұлы Ермек | 9 кл, 2 г 10 мес | 3 |
2 | Давыдов Андрей | 9 кл, 2 г 10 мес | 3,3 |
3 | Нурпеисов Алтай Елтайұлы | 9 кл, 2 г 10 мес | 4 |
4 | Грунин Даниил Иванович | 9 кл, 2 г 10 мес | 3,3 |
5 | Ергалиев Али Бағданұлы | 9 кл, 2 г 10 мес | 3 |
6 | Сейлханов Айкын | 9 кл, 2 г 10 мес | 4 |
7 | Мамырбаев Еркебулан | 9 кл, 2г 10 мес | 3 |
8 | Девин Кирилл | 9 кл, 2г 10 мес | 3 |
9 | Медетұлы Ерасыл | 9 кл, 2г 10 мес | 3 |
10 | Мельников Игорь | 9 кл, 2г 10 мес | 3 |
11 | Качурин Александр | 9 кл, 2г 10 мес | 3 |
12 | Семенов Игорь | 9 кл, 2г 10 мес | 3,7 |
1510000 «Механизация сельского хозяйства»
1510043 «Техник-механик» |
|||
1 | Деев Александр | ТиПО, 10 мес | 4 |
2 | Кусаинов Руслан | ТиПО, 10 мес | 3 |
3 | Камалиев Азамат | ТиПО, 10 мес | 3 |
4 | Филатов Александр | ТиПО, 10 мес | 3,7 |
5 | Дробов Степан | ТиПО, 10 мес | 3 |
6 | Ярчук Виктор | ТиПО, 10 мес | 4,2 |
7 | Ярчук Владимир | ТиПО, 10 мес | 3 |
8 | Ярчук Сергей | ТиПО, 10мес | 3,5 |
9 | Безродный Степан | ТиПО, 10мес | 3 |
10 | Альмауй Темирлан | ТиПО, 10мес | 3,2 |
11 | Менцель Максим | ТиПО, 10мес | 3,5 |
12 | Фибих Филип | ТиПО, 10мес | 4,5 |
1504000 «Фермерское хозяйство (по профилю)»
1504012 «Бухгалтер» |
|||
1 | Төкенова Айнур
|
11 кл, 10 мес | 4,2 |
2 | Файзулина Дина | 11кл, 10 мес | 4 |
3 | Оразуметов Рустам | 11кл, 10 мес | 3 |
4 | Оразаметов Мират | 11кл, 10 мес | 3,2 |
5 | Кабдуалиева Назым | 11кл, 10 мес | 3,7 |
6 | Салимжанова Гульнара | 11кл, 10 мес | 4 |
7 | Мадиярова Антонида | 11кл, 10 мес | 4 |
8 | Ермакова Елена | 11кл, 10 мес | 3,2 |
9 | Муслимова Галина | 11кл, 10 мес | 3,7 |
10 | Айдарханова Әнуар | 11кл, 10 мес | 3,7 |
11 | Хасенова Дарья | 11кл, 10 мес | 4 |
12 | Жуков Артем | 11кл, 10 мес | 3 |
13 | Оразуметова Алеся | 11кл, 10 мес | 3,2 |